Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Zátiší s růžemi

O16/138

Lea Reinhart (1877-1970)

ZÁTIŠÍ S RŮŽEMI

Olej na dřevě, 32x24 cm, sign. vlevo dole "LEA REINHART". Rámováno. Stav A.

Lea Reinhart - studovala u vídeňských malířů Roberta Scheffera a Adalberta Franze Seligmanna. Její specializací byly minuciózně provedené malby s vyobrazením mnoha detailů, např. krajek, řezeb slonovin apod., které se objevovaly především v bohatých zátiších, dýchajících atmosférou Vídně přelomu století.

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Nejvyšší příhoz: XSYB  10 000 Kč
8 příhozů
Prodáno