Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Kätzchen und Hund beim Essen

O16/139

Alfred-Arthur Brunel de Neuville (1852-1941)

KÄTZCHEN UND HUND BEIM ESSEN

Olej na plátně, 33x45 cm, sign. vpravo dole v malbě "Brunnel Neuville". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 39 000 Kč

Nejvyšší příhoz: JJZF  45 000 Kč
5 příhozů
Prodáno