Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Selka s dětmi

O16/141

Neurčený autor

SELKA S DĚTMI

19. stol.
Olej na papíře, 23x17,5 cm (výřez rámu), zn. vpravo dole. Rámováno. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Skončeno