Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Portrét dívky v biedermeier stylu

O16/144

Anonym

PORTRÉT DÍVKY V BIEDERMEIER STYLU

19. stol.
Olej na plátně, 40x30 cm, rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Skončeno