Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Dáma s papouškem

O16/145

Anonym

DÁMA S PAPOUŠKEM

19. stol.
Olej na překližce, 25x18 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Nejvyšší příhoz: CRHN  3 500 Kč
1 příhoz
Prodáno