Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Dívka v čepci

O16/152

Vojtěch Pernica (1886-1977)

DÍVKA V ČEPCI

Olej na plátně, 27x27 cm, sign. vpravo dole "Pernica". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Nejvyšší příhoz: TQCI  4 100 Kč
4 příhozy
Prodáno