Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Portrét muže

O16/151

Vojtěch Pernica (1886-1977)

PORTRÉT MUŽE

1920
Olej na dřevěné desce, 24x21,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "Pernica 20". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Nejvyšší příhoz: TQCI  2 700 Kč
2 příhozy
Prodáno