Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Malý průzkumník I

O16/154

Anonym

MALÝ PRŮZKUMNÍK I

Olej na plátně, 65x48,5 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Nejvyšší příhoz: CRHN  12 000 Kč
4 příhozy
Prodáno