Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Malý průzkumník II

O16/155

Anonym

MALÝ PRŮZKUMNÍK II

Olej na plátně, 65,5x48,5 cm (výřez rámu). Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Nejvyšší příhoz: CRHN  12 000 Kč
4 příhozy
Prodáno