Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Milenci

O16/161

Kristian Kodet (1948)

MILENCI

2011
Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 45x65 cm, sign. a dat. vpravo dole "Kristian Kodet 2011". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

Nejvyšší příhoz: SLMO  75 000 Kč
3 příhozy
Prodáno