Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Bez názvu

O16/162

Jaroslav Kruis (1917-1997)

BEZ NÁZVU

1967
Olej na papíře, 44x61 cm, sign. a dat. vpravo dole "Kruis 1967". Stav B.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Skončeno