Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Playing your game babe

O16/163

Alice Ella (1969)

PLAYING YOUR GAME BABE

Akryl na plátně, 99,7x99,7 cm, sign. uprostřed v obrazové ploše "Alice". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

Nejvyšší příhoz: IFYW  70 000 Kč
19 příhozů
Prodáno