O16/218
NÁSTĚNNÁ KONZOLA
Německo
2. pol. 19. stol.
Nástěnná konzolka řezbovaná v lipovém dřevě v rokokovém tvarosloví, celoplošně zdobená zlacením. Na zadní stěně značeno firemním razítkem. V. 31 cm.