O16/409
ROKOKOVÁ ČÍŠE
Severní Čechy, posl. čtvrt. 18. stol.
Mírně kónická číška z bezbarvého skla, zevně fasetovaná, na pohledové straně zlatem malovaný motiv kavalíra v krajině s rokokovými ornamenty, zlacený okraj.
V. 8 cm.
Drobný odštěp na okraji.