Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Dvoustěnná číše

O16/410

DVOUSTĚNNÁ ČÍŠE

Čechy, Nový Bor, Josef Marian Pohl (1880-1962),
zač. 20. stol.
Dvoustěnná číška mírně kónického tvaru, zevně fasetovaná, zdobená výjevy z lovu na kachny, provedenými technikou „Zwischengold“, při spodním okraji pás akantového ornamentu, v dnu výjev psa s letícími kachnami na červeném pozadí. V. 8,7 cm. Neznačeno. Stav A.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Nejvyšší příhoz: DQNF  15 000 Kč
15 příhozů
Prodáno