O16/411
DVOUSTĚNNÁ ČÍŠE
Čechy, Nový Bor, Josef Marian Pohl (1880-1962),
zač. 20. stol.
Dvoustěnná, zevně fasetovaná sklenka, zdobená technikou „Zwischengold“ - barevně malovanou loveckou scénou na stříbrné fólii, pod horním okrajem dvojitou zlacenou linkou a ve spodní části pásem liliovitých trojlistů. V dnu ornamentální motiv na červeném pozadí.
V. 8,5 cm.
Neznačeno.