Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Dvoustěnná číše

O16/411

DVOUSTĚNNÁ ČÍŠE

Čechy, Nový Bor, Josef Marian Pohl (1880-1962),
zač. 20. stol.
Dvoustěnná, zevně fasetovaná sklenka, zdobená technikou „Zwischengold“ - barevně malovanou loveckou scénou na stříbrné fólii, pod horním okrajem dvojitou zlacenou linkou a ve spodní části pásem liliovitých trojlistů. V dnu ornamentální motiv na červeném pozadí. V. 8,5 cm. Neznačeno. Stav B.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Nejvyšší příhoz: NZLO  9 500 Kč
8 příhozů
Prodáno