O16/417
SOUBOR MLÉČNÉHO SKLA (4 KS)
Čechy, 18. - 19. stol.
Váza zvonovitého tvaru na vyšší patce, kulovitá dóza s víčkem, miska se štípaným okrajem na vyšší zvonovité patce a číška, bílé opálové (mléčné) sklo, na plášti zdobené malbou barevnými emaily s květinovými motivy, zlacené detaily.
V. max. 15 cm (váza).
Stav A-C.
Dóza lepena.