Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Flakon lithyalin

O16/418

FLAKON LITHYALIN

Severní Čechy, Polevsko, Friedrich Egermann,
okolo 1830, sklo Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších
Osmiboký flakon ze zelenohnědého lithyalinu, kónické tělo s vyšším šroubovitým krkem a šesticípým límcovitým hrdlem, osazeným šišticovitou zátkou, hrany vytaženy zlacenými linkami. V. flakonu 9,5 cm. Stav A/B. Restaurovaná zátka.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Nejvyšší příhoz: ANCJ  9 000 Kč
1 příhoz
Prodáno