Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Váza a flakon

O16/425

VÁZA A FLAKON

Čechy, 2. pol. 19. stol.
Hruškovitá váza na nízké patce, se zvonovitě rozšířeným hrdlem na krátkém úzkém krku a nataveným uchem, hořečnaté sklo, zlacená štafáž s historizující ornamentikou. Spolu: drobný hruškovitý flakon na vyšší patce, krátké límcovité hrdlo je opatřeno hraněnou zátkou, hořečnaté sklo, zlacená štafáž - z větší části setřená. V. 22 cm a 11 cm. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Skončeno