Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Váza s pastýřem

O16/426

VÁZA S PASTÝŘEM

Čechy, ca 20. léta 20. stol.
Váza z temně fialového hořečnatého skla, projmutý válcovitý tvar, plášť zvnějšku fasetovaný, rozšířená patka, hladké odsazené hrdlo zlacené, na pohledové straně zlatem malovaný a ve zlaté vrstvě rytý výjev odpočívajícího pastýře v krajině, se stádem ovcí v pozadí. V. 16 cm. Neznačeno. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Nejvyšší příhoz: NGBR  2 000 Kč
1 příhoz
Prodáno