Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Dóza

O16/430

DÓZA

Čechy, 2. třetina 19. stol.
Dóza (cukřenka) oválného půdorysu z bílého alabastrového skla, mosazná montáž s víkem na stěžejce a zámkem, bez klíče, zdobeno řezbou s vinařskými motivy, na víku zlacenou. 12,5x10x7 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Nejvyšší příhoz: GOSQ  3 400 Kč
8 příhozů
Prodáno