Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Váza

O16/525

VÁZA

Morava, Znojmo, Josef Steidl, posl. třetina 19. stol.
Velká kameninová váza se zúženým hrdlem a trychtýřovitě rozšířeným okrajem, smetanově glazovaná a celoplošně barevně malovaná stylizovaným květinovým dekorem a ornamentálními bordurami. V. 36 cm. Značeno vtlačeně "JOS. STEIDL ZNAIM". Stav A.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Nejvyšší příhoz: UQEO  3 300 Kč
5 příhozů
Prodáno