Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Stříbrný příbor

O16/631

STŘÍBRNÝ PŘÍBOR

Itálie, Padova, 20. stol.
Šestiosobní sada příborů s rukojetěmi zdobenými vzorem listovců a palmet obsahuje soupravu pro předkrm a hlavní chod (nože, vidličky a lžíce), ryby (nože, vidličky a servírovací příbor), dezert (vidličky), kávu a čaj (lžičky), naběračku, servírovací lžíci a vidličku, nůž na pečivo a na sýr, Ag 800/1000, celková hmotnost bez nožů 3352,03 g, značeno výrobcem a ryzostním číslem, čepele zn. "Coricama Inossidabile". Stav A-B.