O16/632
SADA STŘÍBRNÝCH LŽIC
Rusko,
19. / 20. stol.
Souprava šesti polévkových lžic, Ag 875/1000, celková hmotnost 447,46 g, d. značeno: "В. Ашмаринъ" a ryzostní číslo, na rukojetích ryté iniciály.