Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Sada stříbrných lžic

O16/632

SADA STŘÍBRNÝCH LŽIC

Rusko, 19. / 20. stol.
Souprava šesti polévkových lžic, Ag 875/1000, celková hmotnost 447,46 g, d. značeno: "В. Ашмаринъ" a ryzostní číslo, na rukojetích ryté iniciály. Stav A.