O16/638
STŘÍBRNÁ MINIATURA - JEZEVČÍK
Rusko,
20. stol.
Stříbro lité, cizelované, inkrustované oči, Ag 875/1000, celková hmotnost 111,85 g, d. 7 cm, značeno: "I. P." a ryzostní číslo.
Osvědčení puncovního úřadu.