Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Emailová dóza

O16/643

EMAILOVÁ DÓZA

Kolem r. 1900
Kruhová dózička s víčkem na stěžejce, celoplošně zdobená emailem na stříbrném jádře, v interiéru opakním bílým, na vnějším plášti dekorativní technikou guilloché v jemném lila odstínu se zlacenými detaily na víčku, které je zevnitř zlaceno a opatřeno raženou značkou "MH 930S M", Ag 925/1000, celková (hrubá) hmotnost 102,00 g, Ø 6,5 cm. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.