Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Miniaturní hodiny

O16/644

MINIATURNÍ HODINY

Rusko, okolo r. 1900
Luxusní miniatura stolních hodin ve stříbrné skříňce, celoplošně zdobené guilloché emailem broskvového odstínu a stříbrnými aplikami, zčásti zlacenými, zčásti osázenými diamantovými routami, pod bíle emailovaným ciferníkem děleným černými arabskými číslicemi pro hodiny zkřížené ratolesti, na vrcholu imperiální orel. Ag 916/1000, celková (hrubá) hmotnost 210,50 g, 9x8,5x2,5 cm. Stav B. Funkční, ale rafičky se zachytávají o sebe; zřejmě nepůvodní klíček. Osvědčení puncovního úřadu.