Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Vozík, koník a panenka

O16/675

VOZÍK, KONÍK A PANENKA

19. / 20. stol.
Dětské vozítko na třech kolech s ošatkou na sezení a převodem do pedálů, zapřažené do dřevěného koníka potaženého kůží. Spolu novodobá (20. stol.) panenka v bohatých šatech s paraplíčkem. Délka 140 cm. Výška panenky 85 cm. Stav restaurováno.