O16/675
VOZÍK, KONÍK A PANENKA
19. / 20. stol.
Dětské vozítko na třech kolech s ošatkou na sezení a převodem do pedálů, zapřažené do dřevěného koníka potaženého kůží. Spolu novodobá (20. stol.) panenka v bohatých šatech s paraplíčkem. Délka 140 cm. Výška panenky 85 cm.
Stav restaurováno.