Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Svatební pohár

O16/700

↑ Zpět na položky «

SVATEBNÍ POHÁR

Čína, konec 19. stol.
Svatební pohár na víno, cizelované exportní stříbro, vnitřek zlacen, se dvěma uchy ve formě draků, tělo poháru zdobené v technice repoussé motivem učenců, pivoněk a květin a ptáků, nožky ve formě slivoňových snítek, Ø 17 cm, v. 8,3 cm. Ag 835/1000, celková (hrubá) hmotnost 218,05 g. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Skončeno

↑ Zpět na položky «