O16/700
SVATEBNÍ POHÁR
Čína,
konec 19. stol.
Svatební pohár na víno, cizelované exportní stříbro, vnitřek zlacen, se dvěma uchy ve formě draků, tělo poháru zdobené v technice repoussé motivem učenců, pivoněk a květin a ptáků, nožky ve formě slivoňových snítek, Ø 17 cm, v. 8,3 cm. Ag 835/1000, celková (hrubá) hmotnost 218,05 g.
Osvědčení puncovního úřadu.