O18/143
STŘÍBRNÁ TABATĚRKA S EMAILEM A DIAMANTY
20. stol.
Stříbrné pouzdro na cigarety téměř čtvercového tvaru s víčkem na stěžejce, celoplošně zdobené fialovým guilloché emailem, na svrchní straně víka ozdobná aplika s diamantovými routami, vyzlacený interiér s jednou gumičkou. Celková (hrubá) hmotnost 172,35, 8,5x8x1 cm. Ag 916/1000.