Hlavní stránka > Aukce > 18. Šperky, Mince, Varia > Stříbrná tabatěrka s emailem a diamanty

O18/143

STŘÍBRNÁ TABATĚRKA S EMAILEM A DIAMANTY

20. stol.
Stříbrné pouzdro na cigarety téměř čtvercového tvaru s víčkem na stěžejce, celoplošně zdobené fialovým guilloché emailem, na svrchní straně víka ozdobná aplika s diamantovými routami, vyzlacený interiér s jednou gumičkou. Celková (hrubá) hmotnost 172,35, 8,5x8x1 cm. Ag 916/1000. Stav B.