O18/144
STŘÍBRNÁ TABATĚRKA S EMAILY
Poč. 20. stol.
Miniaturní stříbrná dózička oválného půdorysu s víčkem na stěžejce, celoplošně zdobená bělavým guilloché emailem a malbou vavřínových snítek se zlatými bobulkami a modrými stužkami, vyzlacený interiér. Ag 915/1000. Celková (hrubá) hmotnost 34,25 g, 4,5x3,5x1,5 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.