Hlavní stránka > Aukce > 20. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zimní krajina

O20/032

György Németh (1890-1962)

ZIMNÍ KRAJINA

Olej na kartonové desce, 129x179 mm (výřez rámu), sign. vlevo dole "Georgy Nemeth". Rámováno. A-B.