Hlavní stránka > Aukce > 20. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Bez názvu

O20/152

Ernst Steiner (1935)

BEZ NÁZVU

1970
Lept na papíru, 536x380 mm, čísl., sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "19/49 Ernst Steiner 70".

Ernst Steiner - švýcarsko-rakouský malíř, kreslíř a grafik. V letech 1950–1952 studoval malbu u Bruno Bischofbergera, 1951–1955 pak grafiku v Zürichu a figurální kresbu na Kunstgewerbeschule u Franze Fischera. Roku 1955 se usadil ve Vídni.