Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > PF sovy

O21/155

Jaroslav Škarohlíd (1925-2012)

PF SOVY

1987/1985/1984/1983/1987/1979/1980/1975/1982/1977/1981/1978/1976
Suchá jehla, 11x15 cm, tužkou zn. "Škarohlíd 1987 21/70", perem přání. Suchá jehla, 11x15,5 cm, tužkou zn. "3/60 Škarohlíd 85", perem značeno "PF 1986", na rubu přání perem. Suchá jehla, 10x15 cm, tužkou zn. "2/65 Škarohlíd 84", perem "PF 85", na rubu přání perem. Suchá jehla, 11x15 cm, tužkou zn. "51/70 Škarohlíd 83", na rubu přání perem. Suchá jehla, 11x15,5 cm, tužkou zn. "Škarohlíd 1987 11/60", perem přání. Suchá jehla, 11x16 cm, tužkou zn. "13/70 Škarohlíd 79", na rubu přání perem. Suchá jehla, 11x15,5 cm, tužkou zn. "65/70 Škarohlíd 80", perem "PF 1981", na rubu přání perem. Suchá jehla, 11x14 cm, tužkou zn. "Škarohlíd 75", perem zn. přání, na rubu přání perem. Suchá jehla, 10x15 cm, tužkou zn. "11/50 Škarohlíd 82", na rubu přání perem. Suchá jehla 11,8x16,8 cm, tužkou zn. "Škarohlíd 77 28/50", perem věnování a datum. Suchá jehla, 10,5x14,8 cm, tužkou zn. "59/70 Škarohlíd 81", na rubu přání perem. Suchá jehla, 10,8x15,9 cm, tužkou zn. "30/60 Škarohlíd 78", perem přání, na rubu vzkaz perem. Suchá jehla, 10,8x15,4 cm, tužkou zn. "Škarohlíd 76", na rubu přání perem. Stav A. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.