O21/162
Karel Vysušil (1926-2014)
BEZ NÁZVU
1962
Litografie na papíru, 12,5x20 cm (výřez pasparty), 37x46 cm (rám), tužkou sign. a dat., čísl. "6/50".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.