Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > Soubor sedmi grafik

O21/163

Aleš Navrátil (1946-2019)

SOUBOR SEDMI GRAFIK

1971
Sedm litografií na papíru, volně vložených v papírové obálce se stříbrným nápisem "ALEŠ NAVRÁTIL", 32x27 cm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "12/49", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Navrátil 71".