Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > Má Vlast

O21/164

Karel Demel (1942)

MÁ VLAST

1984
6 listů, kombinovaná technika, barevné, volné listy v deskách, 44,5x32,5 cm, sign. Náklad 170 ks, album č. 48/170, Supraphon Lyra Pragensis 1984. Úvodní text napsal Jaroslav Šeda, grafické dílo inspirované stejnojmenným dílem Bedřicha Smetany. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.