Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > Koláž - Vítězslav Nezval II

O21/180

Adolf Hoffmeister (1902-1973)

KOLÁŽ - VÍTĚZSLAV NEZVAL II

1960
Koláž na papíru (tisk, kresba tuší, kvaš), 26,5x20 cm, sign. monogramem a dat. tuší vpravo dole pod obrazem: "AH 60". Paspartováno, rámováno, zaskleno.