O21/180
Adolf Hoffmeister (1902-1973)
KOLÁŽ - VÍTĚZSLAV NEZVAL II
1960
Koláž na papíru (tisk, kresba tuší, kvaš), 26,5x20 cm, sign. monogramem a dat. tuší vpravo dole pod obrazem: "AH 60".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.