O21/266
Anonym
TROJICE FOTOGRAFIÍ Z ITÁLIE
30. léta 20. stol.
Tři bromostříbrné fotografie na matném papíru (jedna tónovaná), původní autorské zvětšeniny adjustované na kartonech. Náměstí Signorie ve Florencii, vstup do paláce Vecchio se sochami Michelangelova Davida a Bandinelliho Herkula. 22,9x16,9 cm (23,8x17,6 cm). Značeno tužkou vpravo dole pod snímkem "Firenze". - Pinie na moři. 16,9x22,8 cm (17,2x23,1 cm). - Roma - Pincio. 16,9x22,3 cm (17,5x22,7 cm). Značeno tužkou vpravo dole lokací.
V tmavých partiích slabě vystupující stříbro.