O21/267
Rudolf Laffar
PRAHA, STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V ZIMĚ
30. - 40. léta 20. stol.
Bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 23,8x18 cm. Verso značeno autorským razítkem. Paspartováno, recto na paspartě vpravo dole sign. tužkou "Laffar".
Rudolf Laffar - pražský amatérský fotograf činný ve 30. a 40. letech 20. století, jeho ateliér sídlil na adrese Praha VII., 1290 - U parního mlýna.