Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Parky

O23/270

Ctirad Stehlík (1938-2004)

PARKY

1980/1981
Dva grafické listy ze souboru Parky, vydaného jako 3. svazek edice Města nákladem autora v celkovém počtu 60 číslovaných neprodejných výtisků. Tento exemplář nese č. 55. Barevná litografie na papíru, 24x18,8 cm (list 41,5x29,6 cm), tužkou signováno a datováno dole uprostřed. Uloženo v originální složce Edice 8x8.