Main page > Auction > 23. Bibliophile online auction > Parky

O23/270

↑ Back to list « »

Ctirad Stehlík (1938-2004)

PARKY

1980/1981
Dva grafické listy ze souboru Parky, vydaného jako 3. svazek edice Města nákladem autora v celkovém počtu 60 číslovaných neprodejných výtisků. Tento exemplář nese č. 55. Barevná litografie na papíru, 24x18,8 cm (list 41,5x29,6 cm), tužkou signováno a datováno dole uprostřed. Uloženo v originální složce Edice 8x8.

Contact info
Your question
↑ Back to list « »