O23/273
Václav Bláha (1949)
SPRCHOUNI BĚHOUNI
1980
Dva grafické listy ze souboru Sprchouni běhouni, vydaného nákladem autora v celkovém počtu 60 číslovaných výtisků. Tento exemplář nese č. 55. Barevné litografie na papíru, 41,7x29,3 cm, tužkou číslováno vlevo dole, v jednom případě i signováno - vpravo dole. Uloženo v originální složce Edice 8x8.