Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Sprchouni běhouni

O23/273

Václav Bláha (1949)

SPRCHOUNI BĚHOUNI

1980
Dva grafické listy ze souboru Sprchouni běhouni, vydaného nákladem autora v celkovém počtu 60 číslovaných výtisků. Tento exemplář nese č. 55. Barevné litografie na papíru, 41,7x29,3 cm, tužkou číslováno vlevo dole, v jednom případě i signováno - vpravo dole. Uloženo v originální složce Edice 8x8.