O23/274
František Gross (1909-1985)
MĚSTO - STROJKY
1980
Tři grafické listy ze souboru Město - strojky, vydaného nákladem autora jako 2. svazek edice Města v celkovém počtu 60 číslovaných výtisků. Tento exemplář nese č. 55. Barevné litografie na papíru, 28x20 cm (listy 41,5x29,8 cm), tužkou číslováno vlevo dole, signováno a datováno vpravo dole. Uloženo v originální složce Edice 8x8.