Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Město - strojky

O23/274

František Gross (1909-1985)

MĚSTO - STROJKY

1980
Tři grafické listy ze souboru Město - strojky, vydaného nákladem autora jako 2. svazek edice Města v celkovém počtu 60 číslovaných výtisků. Tento exemplář nese č. 55. Barevné litografie na papíru, 28x20 cm (listy 41,5x29,8 cm), tužkou číslováno vlevo dole, signováno a datováno vpravo dole. Uloženo v originální složce Edice 8x8.