O23/278
Émile Berchmans (1867-1947)
RENOUVEAU
1897
Barevná litografie na papíru, 37,4x16,5 cm (list 40,5x30,5 cm), signováno v tisku vpravo dole pod obrazem. V pravém dolním rohu listu slepotiskové razítko portfolia L`Estampe moderne, vydávaného v Imprimerie Champenois v Paříži v letech 1897-1899. V tomto případě se jedná o součást 2. čísla z června 1897.