Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Hlava v šátku a Vaganti

O23/279

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

HLAVA V ŠÁTKU A VAGANTI

50. léta 20. stol.
Dvojice grafických listů, lept a barevný lept na ručním papíru (v jednom případě s vodoznakem), 14x11,5 cm (list 30x22 cm) a 17,8x11,9 cm (list 30x21 cm), tužkou číslováno vlevo dole pod tiskem, signováno (a v 2. případě i datováno: "59") vpravo dole pod tiskem. Okraje listů lehce ušpiněné, jeden ohnutý roh mimo obrazovou plochu.