O23/282
Aleš Navrátil (1946-2019)
BEZ NÁZVU
1984
Barevný lept, 28x17,5 cm (list 42,3x29,8 cm), tužkou číslováno (70/90) vlevo dole pod tiskem, signováno a datováno vpravo dole pod tiskem. Okraje listu mimo tiskovou plochu lehce pokrčené.