Hlavní stránka > Aukce > 23. Bibliofilská online aukce > Hommage à Franz von Bayros: Ďábelská hra

O23/294

Pavel Hlavatý (1943)

HOMMAGE À FRANZ VON BAYROS: ĎÁBELSKÁ HRA

2002
Dvoubarevný lept na papíru, 21,3x15,3 cm (list 29,2x21,6 cm). Značeno, číslováno (163/200), signováno a datováno pod tiskem.