O23/294
Pavel Hlavatý (1943)
HOMMAGE À FRANZ VON BAYROS: ĎÁBELSKÁ HRA
2002
Dvoubarevný lept na papíru, 21,3x15,3 cm (list 29,2x21,6 cm). Značeno, číslováno (163/200), signováno a datováno pod tiskem.