Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ilustrace k univerzitní tezi Johanna Antona Losyho z Losinthalu mladšího

O4/0028

Karel Škréta (1610-1674)

Bartholomeus Kilian (1630-1696)

ILUSTRACE K UNIVERZITNÍ TEZI JOHANNA ANTONA LOSYHO Z LOSINTHALU MLADŠÍHO

17. století
Mědirytina na papíře, 375x275 mm, zn. v tisku vpravo dole "Carlo Screta del." a "Bartholome Kilian sculpo". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Probíhá
Končí 8. 6. 2020. 18:59:59 CEST
Aktualizovat

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Online dražba

Zvyšte svůj maximální příhoz jedním kliknutím o 3 nebo 9 zvýšení. Příhoz bude určen automatickou dražbou.