Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ilustrace k univerzitní tezi Johanna Antona Losyho z Losinthalu mladšího

O4/0028

Karel Škréta (1610-1674)

Bartholomeus Kilian (1630-1696)

ILUSTRACE K UNIVERZITNÍ TEZI JOHANNA ANTONA LOSYHO Z LOSINTHALU MLADŠÍHO

17. století
Mědirytina na papíře, 375x275 mm, zn. v tisku vpravo dole "Carlo Screta del." a "Bartholome Kilian sculpo". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Nejvyšší příhoz: CSPE  9 000 Kč
7 příhozů
Prodáno